Penzion Špindlerův Mlýn Slavie
Penzion Slavie ubytování Špindlerův Mlýn Aktuální počasí zataženo
Aktuální počasí
Denní tepl.: 3 °C
Noční tepl.: -1 °C
Vítr: 4 m/s
 

Penzion Slavie / Špindlerův Mlýn

Penzion Slavie ve Špindlerově mlýně po léta zachovával ráz krkonošského ubytovacího zařízení. Po roce 1918 ho převzal Čech Josef Košťál a přejmenoval na Slavie. Šlo o jediné české zařízení ve Špindlu v meziválečném období. Penzion Slavie ve Špindlerově mlýně je vzdálen 10 minut chůze od centra a od všech ski areálů.

Penzion Slavie ve Špindlerově mlýně ubytování
Penzion Slavie je zasazen do klidné části Špindlerova Mlýna s krásným výhledem na okolní hory. Polovina dvoulůžkových pokojů je vybavena sociálním zařízením. Dále jsou k dispozici tři prostorné apartmány.

Penzion Slavie ubytování ve Špindlerově mlýně gastronomie
Hostům penzionu Slavie ve Špindlerově mlýně je k dispozici prostorná a útulná jídelna s barem. Penzion nabízí stravování formou polopenze (kde snídaně je formou švédských stolů, večeře formou jednotného menu). Důraz je kladen na domácí českou kuchyni. Penzion Slavie ve Špindlerově mlýně je mimo jiné vhodný pro pořádání firemních školení (možnost využití samostatné místnosti, TV, flipchart, po dohodě poskytnutí dataprojectoru). V létě je k dispozici venkovní posezení. Celoroční parkování je zajištěno přímo u penzionu.

Ubytování ve Špindlerově mlýně penzion Slavie okolí
Špindlerův Mlýn je jedním z nejvýznamnějších lyžařských středisek u nás a ideálním místem pro všechny druhy zimních sportů, vysokohorskou turistiku a cykloturistiku. Možnosti vyžití jsou zde pro všechny, nejenom pro zdatné sportovce, najdete tu také trasu pro invalidní vozíčky. V létě se zde návštěvníci mohou pobavit na letní bobové dráze, obří houpačce v lanovém parku, na motorových čtyřkolkách, při přemostění přes přehradu nebo zažít tandem paragliding. Milovníky společenské zábavy potěší tradiční Špindlerovská pouť nebo pravidelné letní koncerty promenádních hudeb. Městské kino je celoročně v provozu, ve všedních dnech je možno navštívit městskou knihovnu, kde probíhají expozice obrazů nebo fotografií s tématikou Krkonoš.
Penzion Špindlerův Mlýn Slavie - Služba na recepci je 24 hodinPenzion Špindlerův Mlýn Slavie -  je k dispozici připojení na internetPenzion Špindlerův Mlýn Slavie - K hotelu přísluší parkovištěPenzion Špindlerův Mlýn Slavie - disponuje restauracíPenzion Špindlerův Mlýn Slavie - Televize umožňuje příjem satelitních programůPenzion Špindlerův Mlýn Slavie - Pokoje jsou vybaveny televizoremPenzion Špindlerův Mlýn Slavie - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouPenzion Špindlerův Mlýn Slavie - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletou
 
 
 
Nevyhovuje Vám tento penzion? Další ubytování naleznete zde.

Ubytování Trutnov

Ubytování Slovensko
Doporučte tyto stránky:
hotel-ubytovani.com